אוגמנטד ריאליטי

אוגמנטד ריאליטי - Augmented Reality

 

ייתכן וכבר שמעתם את המונח אוגמנטד ריאליטי או בעברית מציאות רבודה, ובכן מדובר בתחום מעולם המחשוב המשלב בין הסביבה האמיתית בה אנו מתקיימים לבין אלמנטים וירטואליים. היישומים שפותחו עד היום מושתתים בעיקר על מצלמה המחוסרת למחשב או מצלמת הטלפון הנייד ושילוב התמונה או הסצינה המוקרנת על המסך עם אלמנטים כמו טקסט, קטעי וידאו או אודיו, אובייקטים דו או תלת ממדיים, אנימציה וכדומה.

 

נשמע מסובך? ובכן, זה משום שהטכנולוגיה בתחום עדיין בהתפתחות ולעת עתה עדיין לא נעשה בו כמעט שימוש רב, אבל זו בהחלט תחילתה של מהפכה שסביר להניח שעם הזמן כולנו נעשה בה שימוש יומיומי.

 

האטרקציות שקרמבו מציעה לכם בתחום המציאות המדומה

 

מציאות מדומה בניגוד לזו הרבודה כבר הפכה לחלק מחיינו ומהות שלה היא החלפת העולם האמיתי במדומה, כאשר אנחנו הצופים ובמקרים אחרים נוטלים חלק בהתרחשות, וזה בא לידי ביטוי בכל אותם סימולטורים ומשחקים וירטואליים.

 

מה שחברת קרמבו העוסקת באטרקציות לאירועים מציעה לכם זה מבחר רחב של עמדות ומשחקים הפועלים על העיקרון, אותם ניתן לשכור ולספק לאורחים או למשתתפים אפשרות ליהנות מפעילויות ומשחקים מקוריים ומתקדמים כמו – מכוניות, אופנועים, גלישה, סקייטבורד, סנואו בורד, מבוך לייזר ועוד.

 

שוטטו באתר וגלו ממה אתם יכולים ליהנות במסיבה או באירוע שאתם מתכננים לערוך, וגם להתוודע אל מגוון גדול ומרענן של אטרקציות וגימיקים נוספים לכל סוגי ההפקות.