תא צילום לאירועיםמאז ומתמיד היה נהוג לתעד את האורחים שמגיעים להשתתף בשמחה, כאשר התמונות משמשות, מן הסתם, כמזכרת נעימה שנותרת אצל עורכי האירוע. ומה עם המוזמנים עצמם? בעבר היה נהוג שהצלם עובר משולחן לשולחן, מצלם ומאוחר יותר מפתח את התמונות ומוסר אותן למצולמים.

חברת קרמבו - על מגוון האטרקציות והשירותים שהיא מעניקה - מציעה לכם תא צילום לאירועים שניתן למקמו במקום מרכזי בחלל או להציב אותו בפינה, אליו מוזמנים האורחים להיכנס לבד, בזוגות או בקבוצה קטנה, לעטות תחפושות ואביזרים, להשתעשע, להצטלם ולצאת עם התמונה למזכרת.  

תא צילום לאירועים – בכל מקום ובכל מתחם אירועים

כאשר מתכננים את האירוע שעומדים לערוך מקדישים בדרך כלל הרבה מחשבה לא רק לבחירת המקום, לעיצוב, לתפריט ולמוזיקה אלא גם לתוכן ולאטרקציות. כי אחרי הכל ההפקה מורכבת מלא מעט פרטים, ולכל אחד חשוב, מצד אחד לבצע בחירות שיעמדו בסטנדרטים ובציפיות שלנו, ומצד שני שיספקו למוזמנים חוויה מוצלחת ומהנה.

מה עושים במקרה והמתחם שבו תערכו את האירוע אינו מציע בדיוק את השירותים בהם אתם חפצים, או אם אתם מעוניינים בתוספות שאינן נכללות בחבילה. ובכן, התשובה פשוטה, חברת קרמבו מציעה לכם שירות ייחודי המושתת על השכרת ציוד, על אטרקציות וגימיקים, תוכן ופעילות. המבחר רחב, הרעיונות מגוונים ומקוריים, ואתם מוזמנים להכיר את האפשרויות ולמצוא את מה שאתם מחפשים.

יש מבחר סוגים של תאי צילום מעוצבים, שקופים ואטומים, קטנים וגדולים יותר, עם אפשרות להקלטת ברכת וידאו לבעלי השמחה או עם טקסט שהמארגנים יבחרו שיופיע על המוצר המוגמר (שמות ותאריך, מילות תודה או כל טקסט אחר). מה שבטוח הוא שהתאים הללו מתאימים לכל הפקה בין אם היא פרטית או עסקית, ושלא משנה באיזה דגם וסגנון תבחרו, ההנאה מובטחת והתוצאות באיכות גבוהה במיוחד.

ואם אתם שואלים את עצמכם מה עוד מחכה לכם בקרמבו, ודאי תשמחו לדעת שמלבד תא צילום לאירועים תוכלו למצוא בין היתר – דוכני מזון, מתקנים מתנפחים, ציוד טכני, פינות אומן, משחקי וידאו וירטואליים, ואלה הם רק חלק מהאטרקציות והפעילויות שמציעה החברה - לצד עוד רבים אחרים.

חברת קרמבו מציעה לכם לערוך סיור קצר באתר, שבו תוכלו לצפות בתמונות וסרטונים ולהתרשם מההיצע ולקבל רעיונות. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבלת מידע מפורט ומענה לשאלות, וכן ליצור קשר באמצעות טופס יצירת הקשר או בטלפון, וליהנות מיחס חם ואישי בדרך ליצירת ההפקה המושלמת.