אירועי חברה

ישנן דרכים רבות לגרום לעובדים שלכם להיות מרוצים. רבים נוטים לחשוב שהדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא העלאת המשכורת או הזנקת גובה הבונוסים והעמלות החודשיים והשנתיים. לאחרונה מחלחלת יותר ויותר ההבנה שאין זה מספיק. משכורת גבוהה או ארוחת צהריים טובה ואפילו רכב נהדר, לא בהכרח יגרמו לעובד לאהוב את מקום עבודתו.

 

אירועי חברה מוצלחים - להפוך את העובדים למרוצים

 

אם כסף ותנאים נהדרים, ואפילו כיסאות מכובדים ונוחים, אינם הגורמים העיקריים המשפיעים על מצב רוחם של העובדים – מה יכולים לעשות המנהלים וראשי הצוותים?

 

מסתבר שהשקעה גדולה בהווי של החברה יכולה לשאת פירות בצורה יוצאת דופן. בין אם מדובר במסיבת סוף שנה עם תקליטן וריקודים ובין אם מדובר ביום גיבוש מלא בכיופים, העובדים מאוד נהנים משום שכך הם יכולים לבלות עם הצוות שלהם גם מחוץ לשעות העבודה והמשרדים.

 

ארגון מסובך? אירוע חברה לא צריך לגרום לכם כאב ראש!

 

ראשית, בחרו צוות שיוביל את כל ההכנות ויתמודד עם כל ההתלבטויות והבעיות. בין אם מדובר במחלקת משאבי אנוש ובין אם באנשים אחרים, בקשו מהם להכין בפניכם תוכנית מפורטת ולוח זמנים. לאחר מכן, יהיה עליהם לבחור מקום לאירועים - עדיף כזה שמתמחה בהפקת אירועי חברה,שגם מותאם למספר הנוכחים וגם עומד בקנה אחד עם מגבלות התקציב והמזומנים.

 

אל תוותרו על אוכל איכותי או מיוחד – כמו סושי, טורטייה או פיצה בטעם נדיר – ועל אלכוהול שיפיג את האווירה המתוחה, אלא הכינו גם תוכנית יפה ועמוסה. ערב קריוקי ומשחקי חברה תמיד יתקבלו בברכה וגם זמר מוכר שיופיע למספר שירים בודדים יכול להרים לאוויר את ידיהם של העובדים.

 

מעוניינים לערוך אירוע חברה? קרמבו אטרקציות ותיקים ומנוסים, הן בהשכרת ציוד לאירועים והן בהפקתם המוצלחת. אנחנו ניקח אחריות על יום הגיבוש שלכם או על המסיבה ונהפוך כל אחד מהם לחגיגה גדולה. עם הניסיון שלנו והרצון שלכם, נדאג יחד לשמחתם של העובדים.