בר\ת מצווה אקסטרים

החוויה הבלתי נשכחת של הפקת בר\ת מצווה בסגנון אקסטרים

האם מסיבת בר מצווה או בת מצווה חייבת להיות באולם אירועים, במסלול הקבוע של ריקודים ואוכל? או שאתם מוכנים לחוויה אחרת לגמרי של הפקת בר\ת מצווה בסגנון אקסטרים - כמו שהילדים אוהבים? יש לזכור שעובר הילדים, אין כמו מתקני אקסטרים שאיתם הם יוכלו לחגוג עם כל חבריהם. כדי שתוכלו לקבל הפקת בר\ת מצווה בסגנון אקסטרים ברמה גבוהה במיוחד, שתספק חוויות בלתי נשכחות - צרו קשר עם חברת קרמבו אטרקציות לאירועים. אנחנו נשמח לספק עבורכם את כל מתקני האקסטרים, כולל מפעילים - וגם נדאג כמובן לכל נשוא הביטוח, הסעות לאירוע, והתאמתו לכל מתחם.

 

אקסטרים זה חגיגה!

חברת קרמבו תשמח לבצע הפקת בר\ת מצווה בסגנון אקסטרים עם כל מתקני האקסטרים המדהימים ביותר שיש. בין השאר נספק שפע של מתקנים מתנפחים לילדים ונוער, שיכלול קירות טיפוס, מתקני באנג'י טרמפולינה, מתקני WIPE OUT , מבוך לייזר מדהים, מגלשות ענק, תחרויות סומו, מזרון מתנפח עם תחרות מיוחדת של הפל אותי בתחרות מדהימה, מתקני קליעה לסל, מתקני אגרוף המחץ ופטיש המחץ, ובקיצור - כל מתקן שמסעיר מאד צעירים ומבוגרים כאחד, ומאפשר להם להתחרות מול אחרים או פשוט לנסות לשבור שיאים חדשים ולהעלות את סף האדרנלין. יש לציין שבמקביל, כל המתקנים בטיחותיים לשימוש, ובעלי אישור של מהנדסים ומבוטחים באופן מלא.

 

מה עוד קרמבו מספקת?

כמובן שעבור הפקת בר\בת מצווה בסגנון אקסטרים, חברת קרמבו תספק לכם את כל השירותים הנדרשים: נשמח להתקין עוברם דוכני מזון מדהימים - החל מצ'יפס עח מקל, עובר בהמבורגרים ועד לדוכני סנוקון, פנקייק על מקל, וופל בלגי. אנחנו נדאג גם להסעות עבור המוזמנים למקום האירוע ובחזרה אליו. נדאג למוזיקה מעולה עם תקליטני הבית שלנו, וניצור את אירוע האקסטרים שאף אחד מהאורחים לא ישכח!

עכשיו רק נשאר לבחור איפה אנחנו מקיימים את האירוע.