וויט סקרין לאירועים

וויט סקרין לאירועים - WHITE SCREEN

הלהיט שכבש את אולמות השמחה בעולם עכשיו בישראל ובגדול - WHITE SCREEN

 מסך הוויט סקרין נוחת עלינו בדיוק בזמן שכבר כל האירועים נראים אותו הדבר, אותם צלמי מגנטים, מחזיקי מפתחות שכבר חורשים את האירועים אצלנו כמעט עשור שלם.

שנת 2014 היא שנת החידושים בעולם החתונות והאירועים בכלל ועמדת ה-  WHITE SCREEN ללא ספק הלכת להיות ב TOP LIST של האטרקציות לשנה זו.

מה זה בעצם וויט סקרין?

צוות שלנו שכולל צלם ועורך תמונות מקצועי יגיע אליכם לאירוע. יבחר את המקום הכי מרכזי במתחם האירעים ויבנה שם אולפן סטודיו לבן שיהווה חלק בלתי נפרד מהאירוע שלכם.

האורחים שלכם לא יוכלו לפספס את המראה הלבן, המבריק והיפה. יגיעו אל האולפן, יבחרו אקססוריס שיכלול: שפמים מיוחדים, מסגרות מדליקות, ועוד מגוון אלמנטים מיוחדים לאווירה של פעם בחיים.

מיד לאחר שיבחרו את האקססוריס נצלם את האורחים באירוע. אם מדובר בבודד או בקבוצה של חברים. מיד אח"כ נפתח לכם במקום את התמונה ברמת פיתוח של מעבדה. 
את התמונה אנחנו נגיש לכם בתוך מסגרת מהודרת עם 2 אופציות כלולות: מגנט למקרר ורגל שהמסגרת תוכל לעמוד על שידה או בכל מקום שתרצו.

.כמוובן שעל המסגרת תהיה מדבקה עם הקדשה מכם בעלי השמחה 

בסוף האירוע תקבלו דיסק עם כל התמונות שצילמנו וערכנו באירוע כמזכרת מהאירוע שלכם.

קיר צילום לבן WHITE SCREEN מתאים לכל סוגי האירועים: חתונה, בר או בת מצווה, אירוע חברה, קידום מכירות, מסיבות וכל אירוע שמחפשים גימיק מיוחד ולא רגיל.

אז אם גם אתם רוצים להפתיע השנה את האורחים זה הזמן להזמין מקרמבו את ה - WHITE SCREEN.