מסך לבן לחתונה

מסך לבן לחתונה - white screen


הטכנולוגיה של WHITE SCREEN מגיעה לעולם החתונות

בשנים האחרונות מחפשים יותר ויותר בעלי אירועים אחר אטרקציות חדשות. כל בעל אירוע מעוניין לייצר חוויה בלתי נשכחת עבור האורחים, תוך כדי שמירה על האווירה החגיגית והמיוחדת. אך בעוד בעבר נתקלו בעלי אירועים במספר מצומצם של אפשרויות, הרי שכיום ניתן ליהנות מטכנולוגיה מתקדמת אליה אף אורח לא יכול להישאר אדיש. דוגמא מצוינת לטכנולוגיה מן הסוג הזה היא WHITE SCREEN – מסך לבן לחתונות.

    

WHITE SCREEN היא טכנולוגיה בה ניתן להקים אולפן סטודיו מקצועי בתוך כל אולם אירועים או גן פתוח. צלמים מגיעים אל האולם ובוחרים יחד עם בעלי האירוע את המקום האידיאלי, מציבים בתוכו מסך לבן ומולו מצלמה איכותית המייצרת תמונות באיכות ללא פשרות. הקמה זו מסתיימת תוך דקות ספורות ואינה פוגעת בשאר האלמנטים הדקורטיביים באולם. לאחר מכן ולכל אורך האירוע עצמו יכולים האורחים להגיע אל האולפן ולהצטלם לבדם, עם בני הזוג המאושרים או עם כל אדם אחר. התמונות מפותחות במקום וממסוגרות בתוך מגנט או עם רגלית מיוחדת.

 

היתרונות של מסך לבן

 

מסך לבן מבטיח שורה ארוכה של יתרונות עבור האורחים ובעלי האירוע. ראשית, מדובר על אטרקציה ייחודית המאפשרת לכל אחד להגשים חלום. שנית, אפשר להצטלם עם אקססוריז כגון שפמים, משקפיים גדולים, פפיונים צבעוניים ועוד. נדיר למצוא שתי תמונות זהות ואורחים בכל הגילאים נסחפים בהתלהבות. מעבר לכך, בעלי האירוע מקבלים לידיהם דיסק עם כל התמונות כבר בסיום הערב. התמונות משמשות בתור מזכרת לכל החיים וניתן לפתח אותן בעתיד גם לצרכים נוספים.

 

בקיצור, מי שמחפש אטרקציה מיוחדת ורוצה להרשים את האורחים עם רעיון מקורי מוזמן לברר לגבי שילוב WHITE SCREEN בחתונה או בכל אירוע אחר.