משחקי רצפה

מחפשים הפעלות כיפיות לילדים או בני נוער, למסיבת יום הולדת, אירוע גיבוש או כל מפגש שכלולות בו פעילויות מהנות? אם טרם שמעתם על משחקי ריצפה, זה הזמן להתוודע אל הטרנד המרענן שמוסיף עניין ואתגר להפקות המיועדות למגוון קהלי יעד.

 

רעיון פשוט ומוצלח שניתן ליישם בקלות

 

כולנו מכירים את משחקי הקופסא הישנים והטובים שאנחנו היינו משחקים בהם כילדים והילדים של היום עדיין נהנים מהם, אז העיקרון שעומד מאחורי משחקי הרצפה הוא דומה – מדובר במשטחים ענקיים, ניידים, שאפשר להניח כמעט בכל מקום, בחלל סגור או בחוץ, כאשר במקום לבצע את המהלכים באמצעות הידיים על הלוח המונח על השולחן, הם מתבצעים בידי המשתתפים עצמם תוך שימוש בגוף.

 

כיוון שזה תחום שהולך ומתפתח, ולכן כך הזמן נוספות עוד ועוד אפשרויות, ואלה כמה דוגמאות למבוקשות שבהן – לוח שחמט או דמקה, סולמות ונחשים, קליעה למטרה, קלאס ועוד, ויש גם כאלה פחות מוכרים, נשאר רק לערוך הכרות עם ההיצע ולהחליט במה אתם מעוניינים.

 

קרמבו – משחקי רצפה לכל הגילאים ומבחר אטרקציות מרשימות

 

היתרונות הם רבים - אלה הם משחקים שכולם אוהבים, הם יכולים להעסיק את המשתתפים זמן ארוך, אפשר לשלב אותם עם הפעלות נוספות והם מתאימים לטווח רחב של גילאים, לימי כיף, למסיבות כיתה, לימי הולדת, להפקות לקבוצות או לכל המשפחה וכן הלאה.

 

בקרמבו תוכלו למצוא כל מה שנחוץ כדי לגרום לאירוע קטן או גדול, פרטי או עסקי, להיות מוצלח וחוויתי, החל מפעילויות וסדנאות משחקים וירטואליים ומשחקי שולחן, סימולטורים ומולטימדיה, ערבי קונספט, מתקנים מתנפחים, דוכני מזון עם שפע של מאכלים, קינוחים וממתקים ואפילו ציוד טכני להשכרה.

 

כדי לדעת יותר על האופציות הקיימות ולהתרשם מהן מקרוב, סיירו ברחבי האתר, צפו בתמונות ופנו אלינו לקבלת ייעוץ ושירות מקצועיים.