קיר גרפיטי דיגיטלי

 

הסרטון להמחשה בלבד: בעמדות הגרפיטי החדשות אנו משתמשים בעט דיגיטלית ולא בספריי. העבודה עם העט קלה ונוחה יותר לתפעול.

 

לא נמאס לכם משגרת האירועים? לרוב אוכלים את אותו האוכל, שומעים את אותו סגנון של מוזיקה, המראות והצלילים נותנים תחושה עזה של דז'ה-וו, ואפילו האטרקציות כבר הפסיקו לעניין. באירוע שלכם, אתם מבטיחים לעצמכם, נפתיע ונחדש, נשאיר את האורחים עם רגשות שמחה גדולים.

במידה ואתם באמת רוצים לחדש, להפתיע, לרגש ולשדרג את האירוע שלכם פלאים עם אטרקציה מיוחדת במינה, כזו שאין שום סיכוי שמישהו מהאורחים יגיד "ראיתי את זה כבר במקומות אחרים", הרשו לנו להציג בפניכם את הלהיט הגדול שכבש את העולם - קיר גרפיטי דיגיטלי.

 

          

מזכרת שכיף לקחת הביתה

אטרקציה כזו אפשר בקלות להזמין לכל אירוע, ואין אורח, בכל גיל שהוא, שלא יהנה ממנה רבות. למעשה מדובר על קיר דיגיטלי ענק, כל אחד מגיע לבד או עם החברים, כולם מצטלמים ועושים פרצופים מצחיקים או רגילים עם חיוך ומה שרוצים.

אטרקציה מגניבה זו מגיעה אליכם הישר מקרמבו אטרקציות, החברה המובילה בהפקת אירועים, ארגון שמחות ואספקת כל המתקנים וההפעלות החדישים והטובים ביותר בשוק, לכל אירוע! אין תחרות כשמדברים על קרמבו, אשר דואגת כל הזמן להתחדש ולהתעדכן בדברים הכי חמים. כך אתם זוכים לבנות חבילת אטרקציות מושלמת, לכל אירוע שתרצו לחגוג, והופכים אותו להצלחה מסחררת. חתונה, בר מצווה, ערב חברה, אירוע עסקי, ברית מילה, יום הולדת, ועוד ועוד, עם קרמבו זה ענק.

 

         

קיר גרפיטי דיגיטלי באירוע שלא ישכחו!

לתמונה שמצלמים על הקיר בוחרים רקע מוטרף מבין מגוון האפשרויות הרחב, משדרגים את התמונה עם אביזרים מצחיקים, ציורים וצבעים, רושמים משפטים מגניבים ומשתמשים בדמיון העיצובי, והמזכרת המושלמת מוכנה!

המדהים באטרקציה הזו היא שהכל בה דיגיטלי! משמע אין צורך להתעסק עם אביזרים, תלבושות, לכלוכים של צבעים ושאר בלגן. אינספור אופציות אדירות נמצאות כבר במערכת.

את התמונות שצילמו האורחים על הקיר הדיגיטלי הם יקבלו מודפסות באיכות גבוהה מאוד, וזה ישמש מזכרת מדהימה מהאירוע שלכם, בנוסף לכל מזכרת אחרת שתרצו להזמין מקרמבו אטרקציות, כמו מגנטים וכדומה. שדרגו את האירוע עם האטרקציות המיוחדות של קרמבו, ואף אחד לא ישכח את השמחה שלכם לעולם.