מזכרות חדשות לבת מצווה

מפיקים אירוע בר או בת מצווה ורוצים שהאורחים שלכם יצאו ממנו עם מזכרת מוצלחת וייחודית שתלווה אותם הרבה אחרי שהחגיגה תסתיים? כבר ממש אין צורך להסתפק בתמונות או במגנטים המוכרים, התחום הולך ומתפתח כל הזמן והאפשרויות הופכות יותר ויותר מתקדמות ומרשימות ופה במאמר תוכלו לקרוא על המקוריות שבהן.

 

מזכרות לבת מצווה ובר מצווה שישמחו את המוזמנים

 

כולנו מכירים את אותן מתנות קטנות איתן חוזרים הביתה מאירועים, לחלקן יש שימוש, חלקן עושות את דרכן אל איזה מגירה או ארון ונשכחות שם, אבל ברוב המקרים עד לא מזמן היה מדובר במזכרות די דומות זו לזו, כאשר התמונות והמגנטים הם הפופולריים שביניהן.

 

אך כמו שכבר נאמר, יש לא מעט התקדמות בתחום מזכרות לבר מצווה או בת מצווה, חתונות ושאר הפקות וחברת קרמבו מביאה בפניכם מבחר אופציות מרעננות שמושתתות על אותו עקרון, אבל למעשה הן הרבה יותר חדשניות, בין האפשרויות ניתן למצוא:

 

תאי צילום ניידים ומעוצבים אליהם מוזמנים האורחים להיכנס ולהצטלם, כאשר אפשר לבחור בכאלה שמגיעים עם רקעים מתחלפים, עם תלבושות ואביזרים או עם אפקטים מיוחדים, שמשדרגים את החוויה ומן הסתם גם את התוצאות.

 

אופציה נוספת היא לבחור בקונספט הפפראצי, דיילות חמושות במצלמות מסתובבות בין האורחים לאורך האירוע, מפתיעות ומצלמות אותם ותוך זמן קצר התמונות מודפסות ומחולקות כמתנות. אפשר גם לשלב בין צילומי הפפראצי כמזכרת להקרנה על מסך ענק בשעת האירוע כשאל התמונות מצורפות ברכות אישיות מהקרובים והחברים.

 

שי לאורחים בבר מצווה או בת מצווה – הצעות מקוריות נוספות

 

בין אם מדובר במסיבה המיועדת בעיקר לבני הנוער ובין אם גם לילדים וגם למבוגרים, יש עוד מגוון אטרקציות וגימיקים מרשימים וקרמבו מזמינה אתכם להתוודע אליהם – חולצות וכובעים עם ציורי איירבראש שאנשי מקצוע מציירים במקום ובהתאם להעדפה, חולצות עם תמונות מודפסות למזכרת, הצבת קיר גרפיטי וירטואלי גדול מימדים עליו מציירים האורחים בעצמם ומצטלמים ליד היצירה שיצרו.

 

כך שאם אתם מחפשים מזכרת לבת מצווה, בר מצווה ולמעשה כל הפקה אחרת, תוכלו לקבל רעיונות והשראה פה באתר, וכמובן שאתם גם מוזמנים לערוך הכרות לא רק עם מזכרות, אלא גם עם כל שאר האטרקציות לאירועים שאנו מציעים ומספקים, ביניהם – משחקים וירטואליים, סימולטורים ומולטימדיה, דוכני מזון מעוצבים, שולחנות משחק וקזינו, סדנאות אומנות, מתקנים מתנפחים ועוד. הכל באתר וביצירת קשר עם קרמבו.